Wesele na Żytniej

16 maja 2015 r. byli mieszkańcy ośrodka ,,Tylko”, Anna Lewandowska i Ryszard Szydlik, wzięli ślub i urządzili wesele w klubokawiarni ,,Cafe Żytnia”. Państwo młodzi są uczestnikami grupy samopomocy w projekcie ,,Bezdomność kończy się tutaj”. Wesele zorganizowane było przez członków grupy. Organizacja przyjęcia obywała się w intensywnym tempie od miesiąca, kiedy to Anna i Ryszard powiadomili o planowanej uroczystości. Poczęstunek przygotowany był przez działającą w ośrodku spółdzielnię socjalną ,,Kto rano wstaje”. Na akordeonie przygrywał p.Stanisław, również uczestnik grupy. Goście bawili się w ciepłej, domowej atmosferze przez kilka godzin. Państwo młodzi razem z resztą grupy samopomocy, dziękują pracownikom, a w szczególności p. kierownikowi Mariuszowi Olszakowi oraz mieszkańcom ośrodka ,,Tylko” za życzliwość i wszelką pomoc w zorganizowaniu tego radosnego dnia.