Światowy Dzień Chorego w kościele św. Szczepana w Raszynie

11 lutego w Światowy Dzień Chorego w kościele św. Szczepana w Raszynie została odprawiona uroczysta msza św. w intencji osób chorych i cierpiących, którą celebrowali ks. Józef Jędrzejewski – kapelan hospicjum oraz ks. Stanisław Jurczuk z Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej.
We mszy św. uczestniczyli chorzy z okolicznych miejscowości oraz przedstawiciele personelu Hospicjum Domowego Caritas AW w Raszynie. Uczestnicy mszy św. mogli przyjąć sakrament chorych. Po nabożeństwie odbyło się spotkanie pracowników hospicjum z ks. Stanisławem Jurczukiem. Tematem rozmowy były zasady funkcjonowania hospicjum oraz analiza problemów występujących w tej formie pomocy.