Piknik na zakończenie roku szkolnego

W dniu 8 czerwca Caritas Archidiecezji Warszawskiej zorganizowała piknik dla podopiecznych 5 Specjalistycznych Placówek Wsparcia Dziennego. W Lasku na Młocinach jak każdego roku zorganizowane zostało ognisko z kiełbaskami. Wychowawcy poprowadzili zajęcia plastyczne malując dzieciom buzie oraz wykonując ozdoby z balonów. Największą atrakcją dla najmłodszych była wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej z Marek. Bardzo dziękujemy drużynie strażackiej za pokazanie sprzętu gaśniczego oraz pogadankę na temat zasad ppż i zachowania się w czasie pożaru. Obecność wozu strażackiego sprawiła dzieciom wiele radości kiedy z hydrantów puszczone zostały kurtyny wodne. Frajdy było co nie miara. Pogoda sprzyjała dobrej zabawie!