Dzień Otwarty dla Sąsiadów

25. kwietnia zorganizowaliśmy wspólnie z naszymi sąsiadami – Klubem Sąsiedzkim To Tu przy ul. Gibalskiego – Dzień Otwarty dla Sąsiadów. Działo się u nas wiele: warsztaty kulinarne (wypiekaliśmy słodkie ciasteczka bez cukru), ceramiczne, sportowe, cyrkowe, nauka robienia wielkich baniek mydlanych oraz zwierzątek, mieczy i kwiatów z balonów. Nasze drzwi były otwarte dla wszystkich zainteresowanych: od najmłodszych do najstarszych. Odwiedzili nas również: dyrektor OPS Wola pani Bogusława Biedrzycka, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Wola pan Mirosław Starzyński, a także przedstawiciele Lokalnego Systemu Wsparcia „Wolskiego Spinacza” (którzy współprowadzili zajęcia) Stowarzyszenia BORIS (dziękujemy za słodycze ;-)) ZGN-u i Wolskiego Centrum Kultury. Bardzo wszystkim dziękujemy za przybycie, zaangażowanie i współtworzenie świetnej atmosfery dialogu i wzajemnej życzliwości!