Dzień Dziecka w Klubie przy ul. Dereniowej

W tym roku młodzież z Młodzieżowego klubu socjoterapeutycznego przy ul. Dereniowej 12 wzięła udział w imprezie rekreacyjno-edukacyjnej zorganizowanej z okazji Dnia dziecka dla podopiecznych placówek Caritas w gościńcu „Wiecha” w miejscowości Kawęczyn niedaleko Warszawy.
Uczestnicy imprezy wzięli udział w zajęciach pt. „Od ziarenka do bochenka” podczas których poznali proces wypiekania chleba według starodawnej receptury w piecach węglowych, zobaczyli prawdziwy młyn wodny a także mieli okazję przejechania się wozem zaprzęgowym. W programie wycieczki było także ognisko z pieczeniem kiełbasek, inne pyszności oraz dyskoteka na powietrzu pod wiatą.
Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali drobne prezenty z okazji Dnia Dziecka.